BİZ; GENÇ, YENİLİKÇİ, KALİTEYE YATIRIM YAPAN VE MÜŞTERİ ODAKLI BİR EKİBİZ.

Gürmen PVC Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2002 yılı haziran ayında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde PVC kapı ve pencere profili üretmek maksadıyla kurulmuştur.
Akabinde AR-GE çalışmalarına başlanmış ve bu çalışmalara kaynak oluşturması amacıyla yerli ve yabancı birçok firmanın profil yapıları incelenmiş bu incelemelerden sonra detaylar hazırlanıp ilk serilerinin çalışmalarını tamamlamıştır.

Dekoratif PVC Kapı Paneli, Sandviç Panel ve PVC Levha üretim tesisi hazırlıklarını 2016 yılında tamamlamış ve faaliyete geçirmiştir.
Kişiselleştirilebilir ve zengin model seçenekleri, profil üretiminde olduğu gibi kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmeden, kapı üreticilerine tamamlayıcı ürün olarak sunulmaktadır.

Yıllık Tecrübe

0+

Yıllık Tecrübe
Ülkeye İhracat

0+

Ülkeye İhracat
Bayi

0+

Bayi

Tarihçemiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Daha iyi bir gelecek inşa etmemize yardımcı olmanız için size ilham verebilir.

  • PVC Kapı ve Pencere Profilleri Üretim Tesisi
    3 Temmuz 2004 tarihinde PVC Profil Tesisinde deneme üretimleri bitirilmiş ve reel olarak üretime geçmiştir.Bünyesinde laboratuvar ve kalite kontrol ekibi bulundurmakta, kalite yönetim sistemine sadık kalınarak üretim yapılmaktadır.
  • Hazır Kapı ve Pencere Üretim Tesisi
    2004 yılında kurulmuş ve tamamen yurt dışına hizmet vermektedir. Günümüz teknolojisine ayak uydurmak ve talebi karşılayabilmek adına sürekli yeni yatırımlar ile gelişimini sürdürmektedir. Tamamen CNC işleme merkezleri ile üretilen hazır kapı ve pencereler Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.
  • Dekoratif kapı paneli üretim tesisi hazırlıklarını 2016 yılında tamamlamış ve faaliyete geçirmiştir. Kişiselleştirilebilir ve zengin model seçenekleri, profil üretiminde olduğu gibi kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmeden, kapı üreticilerine tamamlayıcı ürün olarak sunulmaktadır.